864
83641

KLÄDSKÅP, G A Berg, Stockholm, 1930-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
2 800 SEK

Björk, tre dörrar, inredning i ek med klädstång bakom dörrpar, samt med utdragbara lådor. Höjd 157 cm, bredd 158 cm, djup 50 cm. 2 nycklar medföljer.

Obetydligt slitage.

Tilläggslista

Tilläggsinformation: Originalkvitto daterat den 9 augusti 1937 medföljer

Proveniens

Gösta Werner.

Originalkvitto daterat den 9 augusti 1937 medföljer