120
111907

"Whitley Sands"

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
"Whitley Sands"

Otydligt signerad samt daterad -09(?). Akvarell med täckvitt 29,5 x 46,5 cm.