Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
120
111907

"Whitley Sands"

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
36 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
"Whitley Sands"

Otydligt signerad samt daterad -09(?). Akvarell med täckvitt 29,5 x 46,5 cm.