120
111907

"Whitley Sands"

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
"Whitley Sands"

Otydligt signerad samt daterad -09(?). Akvarell med täckvitt 29,5 x 46,5 cm.