345
113699

MATBORD, "La Barca", Piero De Martini, Cassina, Italien 1980-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
4 800 SEK

Ask, rektangulärt med vikbar skiva och benställning. Längd 225, bredd 74 (148), höjd 75 (74) cm.

Obetydligt slitage.

Modellen formgiven 1975.