345
113699

MATBORD, "La Barca", Piero De Martini, Cassina, Italien 1980-tal.

6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Hammer price
4 800 SEK
Bidding requires special pre approval.

Ask, rektangulärt med vikbar skiva och benställning. Längd 225, bredd 74 (148), höjd 75 (74) cm.

Obetydligt slitage.

More information

Modellen formgiven 1975.