346
117057

BRICKBORD. 1800-tal.

4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Hammer price
Unsold
BRICKBORD. 1800-tal.

Bonat. Svängd oregelbunden form. Tredelad centralfot. Svartmålad plåtbricka med polykroma blommor. Längd 82, bredd 66, höjd 73 cm.

Skador, lagningar.