345
113699

MATBORD, "La Barca", Piero De Martini, Cassina, Italien 1980-tal.

6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
4 800 SEK

Ask, rektangulärt med vikbar skiva och benställning. Längd 225, bredd 74 (148), höjd 75 (74) cm.

Obetydligt slitage.

More information

Modellen formgiven 1975.