394
119721

BORDSPENDYL. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 SEK
1 320 EUR
1 380 USD
Klubbat pris

Förgylld brons. Antikiserande man med pilbåge vid brunn med parställda delfiner. Längd 40, höjd 58 cm.

Dekordelar saknas, urhus med senare pendelupphängning.