838
74333

Tysk konstnär 1700-tal

(Sverige)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
Tysk konstnär 1700-tal
(Sverige)

"Casper Boeck"

Signerad Ludden f. och daterad 1731 a tergo. Duk 85 x 60 cm.

A tergo: "Caspar Boeck Schwester Mann von Jacob Martin Mollwo" Ludden f 1731.