193
136275

SKED, silver, ostämplad, Bergen 1600-talets mitt.

Utropspris
2 000 SEK
191 EUR
217 USD
Klubbat pris
1 000 SEK

Platt skaft med graverad dekor av blommor.

Lagning, slitage.