326
136505

SYBORD. Biedermeier, 1800-talets första hälft.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris

Fanerat med alm. Rektangulär skiva med avfasade hörn. I sargen låda. L 68, b 56,5, h 77.

Fanérskador. Slitage, repor. Nyckel saknas.