550
200924

KOLONN. Empirestil.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
479 - 575 EUR
542 - 650 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
KOLONN. Empirestil.

Egyptisk porfyr med marmorsockel krönt av stående bronsfigurin (ej tillhörande). Höjd 50 cm.

Slitage, nagg.