1513
226250

MÄRTHASKOLAN, kappa, 1960-tal.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
1 200 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Beige ripssiden med svart moccakrage samt svarta mocca muddar. Fodrad med svart siden. Dubbelknäppt med svarta knappar. Etikettmärkt "HKH Kronprinsessans Hovleverantör Märthaskolans FRANSKA AVDELNING STOCKHOLM". Två fickor framtill. Rygglängd 110,5 cm, ärmlängd 33 cm.

Slitage