207059

FIGURINER, 2 st, elfenben. Kina, 1900-talets första hälft.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
29 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Stående kvinnofigurer. Träsockel medföljer. Höjd 34 cm.

Obetydligt slitage.