13
204882

FIGURIN, porslin. Qing dynastin 1700-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
133 - 177 EUR
139 - 185 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Polykromt bemålad kvinnofigur. Höjd 17 cm.

Skador.

Proveniens

The Collection of James & Alice Keiller.