171
221558

KÄPPAR, 3 st, trä, 1900-tal.

Utropspris
2 000 SEK
177 EUR
185 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
KÄPPAR, 3 st, trä, 1900-tal.

Käpp av flätad vide (Camargue, Frankrike 89), käpp med knopp av porslin ( 92 cm) samt vandringskäpp med souvenirmärken (Schweiz 83 cm)

Slitage.