190
221909

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1700-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Försilvrad mässing. Balusterformat skaft. Med graverad vapensköld. Höjd 25 cm.

Vapensköld med slitage.