706
261336

NORDISKA KOMPANIET, klänning 1950/60-tal.

Utropspris
1 500 SEK
132 EUR
138 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Svart siden. Blusliv med vid kjol. I midjan svart lackskärp. Enligt märkning storlek 38. Dragkedja i sidan. Etikettmärkt: "NK Boutique". Rygglängd mitt bak 103, bystvidd 84, midjevidd 68, ärmlängd 35 cm.

Smärre slitage.