531
313436

SOLFJÄDRAR, 4 stycken, Sydostasien 1900-talets första hälft.

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
138 USD
Klubbat pris
2 400 SEK

Diverse fjädrar. Några med skaft av sköldpadd. Längd ca 15-60 cm.

Skador.

Proveniens