253
383115

IWC, International Watch Company, Schaffhausen, herr, stål 1950-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Klubbat pris

Manuell, ljus urtvala med stålindex, plexiglas, diameter 34 mm, krona med fisklogo.

Skadade skänklar. Urtvala med skada, gulnad. Slitage, boett och glas med repor. Ej funktionstestad.