HUGO ZUHR

Mapp med 10 st litografier, signerade och numrerade,

"Österlen", bildstorlek ca 42x55 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 600
    262 EUR
    328 USD

    Budhistorik (15 bud)
    310 feb 19:492600SEK
    1A10 feb 19:492500SEK
    1A10 feb 19:482400SEK