PAOLO PIVA

Soffbord, "Alanda", Paolo Piva, B&B, Italien, formgivet 1981.

Rektangulär glasskiva på svartlackerad metallfot. Längd 120, bredd 60, höjd 27 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, smärre repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    17 500
    1 787 EUR
    2 158 USD

    Budhistorik (58 bud)
    13 4 jan 20:5917500SEK
    8A 4 jan 20:5717000SEK
    13 4 jan 20:5716500SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes