Design
1001271

Paolo Piva

(Italien, Född 1950)
Paolo Piva
(Italien, Född 1950)

PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", Paolo Piva, B&B, Italien, formgivet 1981.

Rektangulär glasskiva på svartlackerad metallfot. Längd 120, bredd 60, höjd 27 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Utropspris
4 000 SEK