VASER

ETT PAR, porslin, Kina, republik (1912-1949).

Målad dekor med landskapsmotiv. Förgylld mynning. Höjd 28,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Förgyllningen sliten.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    6 dagar 10 timmar

    Utropspris: 200 EUR

    100
    EUR
    991 SEK
    125 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 110 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    216 feb 23:54100EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes
    116 feb 17:2840EUR