HANS-AGNE JAKOBSSON

Bordslampa, "BN-26", AB Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Gulmetall. Etikettmärkt. Höjd 46 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Bucklor. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    161 EUR
    202 USD

    Budhistorik (7 bud)
    1A 3 feb 09:551600SEK
    3 3 feb 09:551500SEK
    1A 3 feb 08:48500SEK