HÄNGLÅS

Delvis polhemslås, 6 st, järn, 1700- samt 1800-tal.

Merpart i järn. Höjd 9 - 14 cm.

Konditionsrapport

Slitage med mindre bristningar.. Troligen en slipad nyckel. En nyckel saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    750
    74 EUR
    92 USD

    Budhistorik (9 bud)
    415 feb 21:35750SEK
    3A15 feb 21:35727SEK
    3A15 feb 21:35700SEK