Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Maria Innocentia Hummel

(Tyskland, 1909-1946)
Maria Innocentia Hummel
(Tyskland, 1909-1946)

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, figuriner 4 st för Goebel Tyskland 1950-tal porslin

Höjd ca 13-16,5 cm

Bruksskick. Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13