BORDSUR, brons och sten, Louis XVI-stil, omkring 1900.

Urtavla med arabiska siffror. Dekor av mässing. Höjd 25 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Nagg.

Utropspris
1 500 SEK