Design
1025046

JOSEP M MASSANA & JOSEP M TREMOLEDA, tamburmajor, "Mirac", Mobles 114, omkring år 2000.

Stång i aluminium med knoppar i kromad metall. Fot i gjutjärn. Höjd 192 cm.

Bruksslitage. Enstaka repor.

Modell lanserad 1987

Utropspris
1 500 SEK