FÅTÖLJER, ett par samt ett BORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft

Målade, faststoppad rygg, lös plymå i sits. Dekor av härlspik. Sitthöjd ca 47 cm. Bordets diameter 50 cm, höjd 52,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK