ERIK HÖGLUND, vas/flaska, glas. Strömbergshyttan 1993. Numrerad 150/250.
Underfång i grönt, blått, orange, ljusblått och mörkviolett. Signerad EH 1993 Sg Strömbergshyttan LP-HG-MA 150/250 ERIK HÖGLUND. Höjd 15 cm.