PARTI ORDENSMÄRKEN

Bl a Frimurarna, 1900-tal.

Ordenstecken med dödskalle och randigt band, murarspatel med blå-gult band, trekantigt hänge med öga, metallbricka med händer och öga samt texten SH-n, manschettknappar i silver samt pin.

Konditionsrapport

Bruksskick.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    155 EUR
    183 USD

    Budhistorik (16 bud)
    321 maj 15:051600SEK
    4A21 maj 11:491500SEK
    521 maj 11:491400SEK