Målat. Beslag av metall. Invändigt inrett med lådor med lådfronter av spegelglas med målad dekor av bland olika djur. Bredd 19. Djup 12,5. Höjd 19,5 cm.
Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.