OMEGA, Suverän, "fab.suisse", armbandsur, 30 mm

Stål, mekaniskt urverk (manuell) plexiglas, 1940-tal

Serienr. 10653520, Cal. 30 T2 PC AM, Boettnr. 2400-5

Åldersrelaterat slitage. Repor. Gravyr.

Utropspris
2 000 SEK