Design
1053309
CARL THORE, taklampa, "Le Monde", Granhaga Metallindustri, 1970-tal.
Carl thore, taklampa, "le monde",  granhaga metallindustri, 1970 tal

Lackerad aluminium. Rund form. Märkt med etikett. Höjd ca 32 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
Värderare (föräldraledig)
+46 (0)760 52 23 55

Utropspris
3 000 SEK