SALONGSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal

Fyra stolar, 1 bord, 1 badkarssoffa. fast stoppad sits och rygg. Soffans längd 160, djup 70, höjd 100, sitthöjd 42 cm. bordets diameter 80, höjd 74 cm. Stolarnas sitthöjd 44 cm

Slitage. Märken. Färgbortfall. Fläckar. Något Instabila stolar.

Utropspris
4 000 SEK