SALONGSGRUPP

6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Fyra stolar, 1 bord, 1 badkarssoffa. fast stoppad sits och rygg. Soffans längd 160, djup 70, höjd 100, sitthöjd 42 cm. bordets diameter 80, höjd 74 cm. Stolarnas sitthöjd 44 cm

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Färgbortfall. Fläckar. Något Instabila stolar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 400
    330 EUR
    390 USD

    Budhistorik (3 bud)
    321 maj 16:323400SEK
    217 maj 18:233200SEK
    115 maj 04:423000SEK