BORD

Signerat K. Wennbom 1958 Stockholm.

Med värmlands vapen. Skiva klädd med kakel och mosaik. Längd 71,5. Bredd 41,5. Höjd 62 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Krackelyr.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H136

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    26 minuter 29 sekunder

    Utropspris: 2 000 SEK

    350
    34 EUR
    40 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    220 maj 23:02350SEK
    116 maj 17:34300SEK