Handväska / axelväska i svart läder med avtagbar axelrem. Dubbeldragkedja. En ytterficka med dragkedja, en innerficka med dragkedja. Sminkspegel i band. På numrerad etikett "BALENCIAGA PARIS", "made in italy". Dustbag.
Bredd 36 cm, höjd 17 cm.
Smärre slitage.