BORD

Enligt uppgift Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. På pelarfot. Diameter 108. Höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    651
    63 EUR
    73 USD

    Budhistorik (9 bud)
    614 jun 12:13651SEK
    5A14 jun 12:13601SEK
    513 jun 21:00550SEK