KLAFFBORD, Karl-Johan, 1800-talets första hälft.

Fanerat med björk, pelarfot med lejontassar. Längd 87, bredd 67, höjd 75, total längd uppfällt 132 cm.

Renoverat och kompletterat. Smärre slitage. Obetydliga skador och lagningar.

Utropspris
2 000 SEK