PARTI MODELLTÅG, 25 delar, Märklin och Fleischmann.

Lok 3 st Fleischmann, tankvagnar 3 st Märklin, timmervagnar 10 st Märklin, personvagnar 7 st Märklin samt 2 andra vagnar.

Slitage. Repor. Smärre skada.

Utropspris
1 500 SEK