BORD, med kakelplattor, rokokostil, 1900-tal

Underrede i målat trä. Bordskiva med kakelplattor. Längd 59,5, djup 47, höjd 68 cm

Slitage. Skador. Senare målning. Lagningar. Sprickor. En utbytt kakelplatta.

Utropspris
3 000 SEK