SKRIVBORD, T&R HAUSMANN FÖR WOGG 1980-TAL.

Längd 300 cm. Bredd 90 cm. Höjd 73 cm
Sidor, längd 145 cm x2.Bredd 60 cm x2. Höjd 64 cm x2.

Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage. Två cylinderformade mellan klossar saknar.

Utropspris
5 000 SEK