Arne Jones E1299
1085906

Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)

HANS AGNE JAKOBSSON, vägglampor, ett par, "V327", Elysette, 1900-talets andra hälft.

Skärm av furu. Höjd 19 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK