KARIN MOBRING, fåtölj, "Natura", IKEA, 1970-tal.

Stomme av furu. Rygg och sits av läder. Sitthöjd ca 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Utropspris
3 000 SEK