RING 18K vg m 1 briljant ca 0,40 ct, Molins Ädelsmedja, Anders Molin, Kalmar 2005

Total vikt 5,8 g. Storlek 18,5/58.

Repor. Slitage. Gäller ringskena.

Utropspris
6 000 SEK