Madeleine Pyk – en samling F769
109011

SEKRETÄR, allmoge, 1800-tal.

SEKRETÄR, allmoge, 1800-tal.

Utfällbar skrivklaff med bakomliggande lådinredning. Underliggande dörrpar. Bär datering 1861. L 144, B 54, H 126.

Slitage. Sprickor. Skadas. En dörr Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK