1090342

PALL, Krogenäs Möbler, Norge, 1900-talets andra hälft.

Furu. Tre kopplade ben. Brännstämplad. Sitthöjd ca 35 cm, bredd 54 cm.

Bruksslitage och delvis blekt. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK