Design
1092481

WILLY RIZZO möjligen, sideboard/vitrinskåp, Italien, 1970-tal.

Svartlackerad. Detaljer av mässing. Invändigt med hyllplan av glas. Bredd 75, djup 40, höjd 79,5 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Utropspris
8 000 SEK